UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Emiratach Arabskich jest tak. .. za 1 wykroczenie masz mandat w wysokości kilku tysięcy dirham'ów (przelicznik do pln prawie 1:1), za 2 wykroczenie masz jeszcze większy mandat + zakaz prowadzenia auta przez pół roku, za 3 tego typu wykroczenie masz kumulacje w postaci jeszcze większego mandatu + więzienie (parę miesięcy)+ dożywotni zakaz prowadzenia + konfiskata auta i jego sprzedaż na aukcji. Gorzej jest tylko w Arabii Saudyjskiej. .. tam masz jeszcze publiczną chłostę.

MisWciazZywy

Anuluj