UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mistrz punktów w tym wieku tyle punktów i jeszcze uzbierać je przez rok no brawo chłopie myślę na 1 miejscu!!!
Mistrz punktów w tym wieku tyle punktów i jeszcze uzbierać je przez rok no brawo chłopie myślę na 1 miejscu!!!