Wybrany wątek opinii
I tak się kończy nie przestrzeganie kwarantanny i nie noszenie maski, co warszawiak robił w Elblągu??? Gdzie są służby warszawskie które wypuściły delikwenta ze stolicy??? Co na to wszystko minister szumowski i sanepid, dlaczego służby nie działają, czy zbadali go na wirusa elbląskie służby ???, czy elblążanie czują się bezpiecznie??? ja tylko pytam.
Do moderacji
Odpowiedz
24
46
@ddark - super post :))))
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@ddark - badać nie na wirusa a skierować na przymusowe badania psychiatryczne
Do moderacji
Odpowiedz
2
0