UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wcale bym nie chcial mieszkac przy najruchliwszym skrzyżowaniu. Na pewno tam jest ekoogiczne powietrze oraz cisza. Tak samo komu sie podobaja mieszkania w nowym budynku przy rynku. Okno otwierasz a tam dym z komina z domkow obok.

Zarty jakieś

Anuluj