UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wcale bym nie chcial mieszkac przy najruchliwszym skrzyżowaniu. Na pewno tam jest ekoogiczne powietrze oraz cisza. Tak samo komu sie podobaja mieszkania w nowym budynku przy rynku. Okno otwierasz a tam dym z komina z domkow obok.
Zarty jakieś