UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
po komentarzach widać jak wielu ludzi boli fakt, że coś nowego powstaje!!! CH Ogrody - źle. Nowe budynki mieszkalne - źle. Nowy sąd - źle. Nowa Straż Pożarna czy Graniczna - źle. Nowa Komenda - źle. Rondo Zamech- żle. Czyżby mieszkańców Elbląga stać tylko na TROLLowanie? Elbląg robi się coraz smutniejszym miastem za sprawą takich komentarzy