A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Fer - Zus tez nie lepszy
@Fer - jak to co? wysokie premie które sami sobie dadzą
@Fer - Rządzący prawa nie łamią to PO łamało prawo dlatego nie rządzi
A poprzednich takich informacji nie byliście w stanie ustalić i tym razem będzie zapewnie podobnie.
@Wiceminister - PO to cieniasy nie umieją łamać prawa. Pis to cieniasy, ale łamać prawo umieją, dlatego rządzą
@Polak100% - - z ruskim pochodzeniem.
PO to cieniasy nie umieją łamać prawa. Ależ się uśmiałem !!!! Ledwo otworzą usta to kłamstwa i łamanie przepisów tak, aby były w ten sposób zrobione, aby znowu dostać się do koryta. Nie wiem jak można inaczej myśleć???
Hmm szybko to stwierdził. .. Czyli ryzykował życie pracowników? Bo w 5 minut nie da się przeszukać takiego budynku. No chyba że w mailu było info gdzie jest bomba
A może to robota ruskich jak te alarmy w szkołach które były kiedyś.
Jak sie komuś Polska Skarbówka i ZUS nie podobają to już tłumaczę : ulicą Bema do Łęczyckiej, na rondzie prosto, na następnym rondzie trzeci zjazd i prosto do S 22.Dalej prosto i po 50 km kopniak w d..i już nie wracaj tylko zostań i chwal ruskie porządki podatkowo-skarbowe i prawne jak się komuś TAKI UKŁAD nie podoba !!!!