Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym w Elblągu

23
12.05.2020
Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym w Elblągu
fot. Michał Skroboszewski
We wtorek (12 maja) około godz. 14.30 służby otrzymały informację o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu przy ulicy Mickiewicza. Na miejscu interweniowała policja oraz straż pożarna. Zobacz więcej zdjęć.

Urząd Skarbowy drogą mailową dostał informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku. - Na miejsce został wysłany patrol pirotechniczny w celu sprawdzenia budynku. Ewakuacja nie była konieczna. Czynności nadal trwają – mówi oficer prasowy Krzysztof Nowacki, KMP Elbląg.
   Na wysokości Urzędu Skarbowego przez około 30 minut na ul. Mickiewicza został wstrzymany ruch.

Policjanci przypominają, że za wszczęcie fałszywego alarmu, zgodnie z nowelizacją Kodeksu Karnego, może grozić kara nawet do 8 lat więzienia. Warto dodać, że elbląskie sądy wydały kilka wyroków skazujących w takich sprawach.

Wtorkowy alarm okazał się fałszywy.


    

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Skarbówka-instytucja która może zniszczyć całe życie. A tfuuu
Fer (2020.05.12)
Ktoś dostał jakąś niekorzystną decyzję podatkową?
śmichek (2020.05.12)

info

28  
  4
Napewno fałszywy alarm oczywiście żeby tak było a dla zartownisia mega kara pieniężna i prace społeczne!!!!!
(2020.05.12)
A co dla rządzących którzy łamią prawo nagminnie?
Fer (2020.05.12)
Jak można podłożyć, w urzędzie, który jest zamknięty dla podatników od 1,5 miesiąca?
(2020.05.12)
Ale nie dla pracowników
(2020.05.12)
Ewakuacja nie była potrzebna. .. Czyli nikt tam nie pracuje??
(2020.05.12)
Putin mści się za gaz. Ale my sie nie damy !!
Polak100% (2020.05.12)
Tu w maskach a w samochodach służbowych ani masek nie nakładają a tylko SMS w telefonach piszą zamiast skupić się na pracy. Czyzby tu nie byli na służbie???
Andi@wp (2020.05.12)

info

17  
  8
Pracują baranie, ale widocznie pirotechnik stwierdził że nie ma potrzeby ewakuacji
(2020.05.12)