Wybrany wątek opinii
Ewakuacja nie była potrzebna. .. Czyli nikt tam nie pracuje??
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
Pracują baranie, ale widocznie pirotechnik stwierdził że nie ma potrzeby ewakuacji
Do moderacji
Odpowiedz
12
7
Hmm szybko to stwierdził. .. Czyli ryzykował życie pracowników? Bo w 5 minut nie da się przeszukać takiego budynku. No chyba że w mailu było info gdzie jest bomba
Do moderacji
Odpowiedz
1
1