Wybrany wątek opinii

Ewakuacja nie była potrzebna. .. Czyli nikt tam nie pracuje??
(2020.05.12)
Pracują baranie, ale widocznie pirotechnik stwierdził że nie ma potrzeby ewakuacji
(2020.05.12)
Hmm szybko to stwierdził. .. Czyli ryzykował życie pracowników? Bo w 5 minut nie da się przeszukać takiego budynku. No chyba że w mailu było info gdzie jest bomba
(2020.05.12)
Powrót do komentarzy