A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale wy głupi jesteście heh to że zus i skarbówka to złodziejskie instytucje to wiedzą nawet dzieci ale to nie powód żeby dzwonić na milicje i mówić że tam ktoś bombę podłożył, wystarczy obniżyć podatki vat do 15% na wszystko bez zwolnień, podatek dochodowy zlikwidować, wprowadzić opłatę za prowadzenie firmy np 1000zł rocznie, wprowadzić podatek korporacyjny dla firm zagranicznych od obrotów 10% bo nas doją, zlikwidować 70% urzędów bo sa po prostu nie potrzebne, a kretyna do wydzwania że bomba wysłać do obozu na 4 lata na reedukacje pozapiep.. by sobie za 50gr /h przy budowie autostrady to wybiło by mu z łba takie pomysły i tyle.
Przecież US jest zamknięty, odbijasz się tam pod drugich drzwi.
do 007: a twoja stara i matka oraz ciotki i wujki i ich 10 córek i synów to gdzie beda pracowac jak nie w administracji panstwowej??? ty myslacy czasem czy matka sie sniegu najadla ze takiego bałwana urodzila???
No chyba ze wolisz emblomskiego "dziada"najnizsza pod stolem, bez socjalu pare stowek dorzuci jak ma humor i nie wydał na polerowanie swojego leasingowego bmw.