UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak sie komuś Polska Skarbówka i ZUS nie podobają to już tłumaczę : ulicą Bema do Łęczyckiej, na rondzie prosto, na następnym rondzie trzeci zjazd i prosto do S 22.Dalej prosto i po 50 km kopniak w d..i już nie wracaj tylko zostań i chwal ruskie porządki podatkowo-skarbowe i prawne jak się komuś TAKI UKŁAD nie podoba !!!!


Anuluj