UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to ten cwaniak z Bytomskiej ? Wycinanie katalizatorów, podmiana alternatora, lakierowanie klarem meblowym własnemu kuzynowi pół zawieszenia w sprowadzonym aucie wymienił dwa razy. A zakład na lewo 10 lat prowadzi.

Szkoda gadać

Anuluj