UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to ten cwaniak z Bytomskiej ? Wycinanie katalizatorów, podmiana alternatora, lakierowanie klarem meblowym własnemu kuzynowi pół zawieszenia w sprowadzonym aucie wymienił dwa razy. A zakład na lewo 10 lat prowadzi.
Szkoda gadać