UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy to ten sam podpalacz co na Nowodworskiej, gdzie splonęlo 8 aut i policja do dziś przez pol roku nie wyjasnila sprawy. ?


Anuluj