UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety, bardzo często widzę, gdy starsi ludzie przechodzą w miejscach absolutnie zabronionych, a gdy zwracam uwagę, że naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo, to słyszę nieżyczliwe komentarze. Nie twierdzę, że tak było w przypadku tej Pani, której jest mi ogromnie żal, ale może na niektórych starszych ludzi podziała jako ostrzeżenie