UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na pasach też giną bo się nie rozejrzą. Nie ufać kierowcom i pchać się pod samochód, Tragedia.
BODZIO ko
Na pasach też giną bo się nie rozejrzą. Nie ufać kierowcom i pchać się pod samochód, Tragedia.
BODZIO ko