UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Żenujące opinie wielu obywateli, którzy mają zakodowaną we krwi tzw. polaczkowość. Czyli nieustanne pragnienie dokopania komuś, zgnojenia go czy zmieszania z błotem. A za co? - Za to, że ma inne poglądy, że ma inny kolor skóry lub po prostu ekstrawagancko się ubiera. - I nieważne, że odbywa się to na przykład po niedzielnej mszy, po komunii świętej. Zniszczyć, zdeptać, opluć, obrzucić łajnem. Nie dziwi nic. - Bowiem czytelny przekaz idzie z góry. Cienka tak polska demokracja jest, bardzo cienka.
erg.