A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
My też was zapamiętamy od jak najgorszej strony. GDZIE mają mozgi ci co na was głosują.
Bardzo ciekawe mogą być wyniki badań pt Ilu rodziców, dziadków, wujków goraących dzisiejszych wyznawców PiS należało do: Milicji, wojska, PZPR, ZMS, uczestniczyło bez przymusu w pochodach, ochoczo w ORMO. Donoszenia i współpracy z SB bdania mgą nie dotyczyć. Jaki wynik? 90% czy więcej?
Mańkut uciemiężony co to cały krasny las wykupił i sprzedaje na działki budowlane. 3xL. Leser, leń i lewus.
Podobnie dziś wygląda PiS
@iluminati - iluminati -mgdzie to te flagi Unii widać ? Poza tym Świeto 1 ma ja to święto międzynarodowe ludzi pracy
Coś chce Pan przekazać ale ogromne skróty. Nie zrozumiałe. Chyba nie tęskni Pan za tym chamstwem z ciepełka. Chyba nie tęskni Pan za tymi, którzy mówili, że są kolegami a zeszmacili się. To chyba jednak dobry czas dla Pana. Poznał Pan prawdziwe oblicze wielu. Takie doświadczenie bezcenne. Już wiadomo kto jest kto. Liczę na jaśniejszy tekst.
@Eblloong - ty gówniarzu nawet nie wiesz co komunistyczne a co nie
oni komuch pamietają bo to był dzień nagród i medali pręzyli się jak lwy i przypinano im blachy
kocham was kochani, halyna na prezydenta bedzie miod i olej !!!!!
@Wiceminister - Kabaretowi Starszych Panow ci klauni do piet niedorastaja.