UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś chce Pan przekazać ale ogromne skróty. Nie zrozumiałe. Chyba nie tęskni Pan za tym chamstwem z ciepełka. Chyba nie tęskni Pan za tymi, którzy mówili, że są kolegami a zeszmacili się. To chyba jednak dobry czas dla Pana. Poznał Pan prawdziwe oblicze wielu. Takie doświadczenie bezcenne. Już wiadomo kto jest kto. Liczę na jaśniejszy tekst.
do @ Ryszarda Klima