UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coś chce Pan przekazać ale ogromne skróty. Nie zrozumiałe. Chyba nie tęskni Pan za tym chamstwem z ciepełka. Chyba nie tęskni Pan za tymi, którzy mówili, że są kolegami a zeszmacili się. To chyba jednak dobry czas dla Pana. Poznał Pan prawdziwe oblicze wielu. Takie doświadczenie bezcenne. Już wiadomo kto jest kto. Liczę na jaśniejszy tekst.

do @ Ryszarda Klima