UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Coś chce Pan przekazać ale ogromne skróty. Nie zrozumiałe. Chyba nie tęskni Pan za tym chamstwem z ciepełka. Chyba nie tęskni Pan za tymi, którzy mówili, że są kolegami a zeszmacili się. To chyba jednak dobry czas dla Pana. Poznał Pan prawdziwe oblicze wielu. Takie doświadczenie bezcenne. Już wiadomo kto jest kto. Liczę na jaśniejszy tekst.
do @ Ryszarda Klima