UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko niebotyczne kary, odpowiedzialność cywilna za leczenie i śmierć spowodowaną przez kierowców / głównie młodzi w rzęchach BMW i AUDI / przepadek samochodu na rzecz odszkodowań. Tych cwaniaków co zmieniają pas i zajeżdżają drogę aby zdążyć na światłach, zabierać prawo jazdy na 2 lata. @MO


Anuluj