UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko niebotyczne kary, odpowiedzialność cywilna za leczenie i śmierć spowodowaną przez kierowców / głównie młodzi w rzęchach BMW i AUDI / przepadek samochodu na rzecz odszkodowań. Tych cwaniaków co zmieniają pas i zajeżdżają drogę aby zdążyć na światłach, zabierać prawo jazdy na 2 lata. @MO