UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To było takie ładne miejsce. A teraz zostało bezpowrotnie zniszczone. Niech wrobla szlag jasny trafi i wszystkich ludzi odpowiedzialnych za zniszczenie tego szlaku bazantarni. Wstydzcie sie wyborcy wroblewskiego wybraliscie szkodnika tego miasta.

amigos