UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To było takie ładne miejsce. A teraz zostało bezpowrotnie zniszczone. Niech wrobla szlag jasny trafi i wszystkich ludzi odpowiedzialnych za zniszczenie tego szlaku bazantarni. Wstydzcie sie wyborcy wroblewskiego wybraliscie szkodnika tego miasta.

amigos

Anuluj