UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zenada - To nie XVII wiek, że mamy łopatami kopać!! Byłem na tym szlaku w środę na spacerze. No nie wygląda to najlepiej, ale to jeszcze miejsce prac, więc poczekajcie z komentarzami na koniec prac i uporządkowanie terenu. Fakt, trochę przerzedzono ten szlak, dziwnie się idzie tą ścieżką widząc taką pustkę po wyciętych drzewach, ale skoro to zrobili to tak musiało być. Nie jesteście fachowcami, Ja też nie, więc nie oceniajcie.
Ploterek