22
24.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rób nie krępuj się!
(2020.04.24)
@Polka - Nie tak szybko. Coś jednak ma!
(2020.04.24)
Ból nierobów 500 plus Już niedługo!
(2020.04.24)
@pampi-ZAWADA - Niestety nie każda.
(2020.04.24)
'stacjom TV"się pisze, nie stacją tv, mądralo cichy
(2020.04.24)
Migranci uciekają z Hiszpanii Z ogarniętej epidemią koronawirusa Hiszpanii uciekają migranci, głównie obywatele Maroka i Algierii. Najbardziej zdesperowani nie wahają się zapłacić za nielegalną podróż łodzią do swoich krajów 5400 euro – pisze w piątek
(2020.04.24)

info

0  
  0
zaraz kolinski nam pokaze transparenty z lewacka propaganda. jak widac ma on na portelu wierna publicznosc.
(2020.04.24)

info

1  
  2
Niech odda kler 2 miliardy które co roku ciagnie z budżetu i niech sobie sami zezra te ochłapy. Nie jestem wypaczony, tylko matematyka jest prosta.
ziom (2020.04.24)

info

1  
  2
Jeśli trzeba cały czas pomagać rodzinom dając żywność i ubrania, to po co było 500+? Ludzie stale otrzymujący dary nigdy nie nauczą się oszczędzać. Ja jestem na emeryturze od 6 lat i tak rządzę swoimi pieniędzmi, żeby mi na nic nie zabrakło. W czasie izolacji w domu doszłam do wniosku, że mam za dużo ubrań. Nie mam gdzie ich nosić. Mam zamiar przestać je kupować. Nigdy nie kupowałam odzieży w ciucholandach. Wstydziłabym się wziąć paczkę żywnościową i jakąkolwiek. Ta 13 emerytura też mi nie jest potrzebna. Wolałabym, żeby państwo z tych pieniędzy dofinansowało leczenie. Wiele leków jest tak bardzo drogich. Myślę, że Banki Żywności i Caritas psują ludzi. Ja żyję wg zasady: "Tak krawiec kraje jak mu materii staje". I jest mi z tym dobrze. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia.
Anna L. (2020.04.25)

info

2  
  1
Jeśli te dary trafiły to możecie być pewni, że połowa już została rozkradziona. .. Jak kupujecie od Caritasu świece to fizycznie z zakupu tej świeczki do biednych trafia 0,10 groszy. Caritas to mafia, taka sama jak kościół.
(2020.04.25)

info

3  
  2