Wybrany wątek opinii
Napiszcie jeszcze, ile na tym zarobiliście Caritas?
Do moderacji
Odpowiedz
10
11
A Ty wszystko za darmo robisz?? Działalność Caritas to też koszty. A Ciebie ta akcja teoretycznie nic nie kosztowała. Więc siedź cicho. Zobacz ile zarabiają "na pomocy"innym fundacje prywatne np. .. a zresztą nie będę robił reklamy stacją tv.
Do moderacji
Odpowiedz
4
6
Noooo
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Rób nie krępuj się!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
'stacjom TV"się pisze, nie stacją tv, mądralo cichy
Do moderacji
Odpowiedz
1
0