UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli trzeba cały czas pomagać rodzinom dając żywność i ubrania, to po co było 500+? Ludzie stale otrzymujący dary nigdy nie nauczą się oszczędzać. Ja jestem na emeryturze od 6 lat i tak rządzę swoimi pieniędzmi, żeby mi na nic nie zabrakło. W czasie izolacji w domu doszłam do wniosku, że mam za dużo ubrań. Nie mam gdzie ich nosić. Mam zamiar przestać je kupować. Nigdy nie kupowałam odzieży w ciucholandach. Wstydziłabym się wziąć paczkę żywnościową i jakąkolwiek. Ta 13 emerytura też mi nie jest potrzebna. Wolałabym, żeby państwo z tych pieniędzy dofinansowało leczenie. Wiele leków jest tak bardzo drogich. Myślę, że Banki Żywności i Caritas psują ludzi. Ja żyję wg zasady: "Tak krawiec kraje jak mu materii staje". I jest mi z tym dobrze. Pozdrawiam wszystkich i życzę dużo zdrowia.
Anna L.