UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech odda kler 2 miliardy które co roku ciagnie z budżetu i niech sobie sami zezra te ochłapy. Nie jestem wypaczony, tylko matematyka jest prosta.
ziom
Niech odda kler 2 miliardy które co roku ciagnie z budżetu i niech sobie sami zezra te ochłapy. Nie jestem wypaczony, tylko matematyka jest prosta.
ziom