A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@LORdT jówT XD - Glupku nie badz taki do przodu - sam komputer tego nie namaluje potrzebna jest inwencja tworcza i czlowiek musi wprowadzic daneI, i tez nie posadzi tych roslin, Einstein to taki uczony, ktory przewidzial, ze niedlugo wyrosnie pokolenie takich jak Ty I powiedzial. .. "boje sie dnia w, ktorym technologia zakloci interakcje miedzyludzkie. Wtedy swiat zyska pokolenie idiotow. Nie przywiazuj tej mysli do siebie, ale badz czujny.
rzeczywiście, to prawda, kolejna kasa poszła w błoto, ale nasz nierób Wróblewski tak lubi, szkoda że nie odpowiada z własnej kieszeni, jak choćby remont teraz mostu koło tortugi, wstyd i hańba
DAJCIE ICH NA TRAWNIKI BO ZASŁUŻYLI. .. .. Wróblewski najgorszy nierób, i jego zastępcy Czyżyk i Nissan, i ci radni nieporadni, wzieli darmowe laptopy, siedzą w domach i martwią się nazwami rond w mieście, paranoja normalnie, i gdzie jest kłamczuch Tomczyński, który miał obniżyć diety nierobów w tym także swoją
Kicz i cepelia. Pojęcia ZZM nie ma o współczesnej zieleni miejskiej a coś takiego jak architektura krajobrazu to dla urzedasow z Eb czarna magia. A bratki też będą? Polecam wizytę w innych miastach gdzie ludzie wykształceni q temacie decydują o zieleni to doznacie szoku jak pięknie można skomponować roślinność z oświetleniem i małą architekturą. Takie kwiatki i ręcznie kredkami robione szkice to sobie możecie na działkach ROD sadzic a nie w centrum miasta.
Prości ludzie bez wykształcenia kierunkowego to i efekty ich pracy proste.
@Kpw - inwencja tworcza na poziomie epoki kamienia lupanego
@Kpw - "Glupku nie badz taki do przodu "dobrze prosze pana, idz i skocz do wulkanu
taaaa i pomyśleć że w 2000 roku Wróblewski był naczelnikiem rozwoju i strategii miasta, śmiech na sali
21 wiek, tarcza antykryzysowa, emailem można zwalniać pracowników, komputeryzacja na najwyższym poziomem.
Projekt kwiatków na kartce kredką. Ja p i e r. .. .EMBLONG!!!!