Wybrany wątek opinii

co za czasy że to robią jeszcze ręcznie, masakra
(2020.04.25)
Ty tłumoku pewnie nie wiesz jak trzyma się ołówek.
(2020.04.25)
co za roznica jaka technike sie stosuje skoro efekt jest ten sam, z drogiej strony jaki jest sens siedzenia pol dnia nad czyms co komputer odwali w sekunde skoro nie ma w tym glebszej intencji niz tylko wyrazenie kształtow ? no ale ktos machal olowkiem i sie narobil wiec nie mozna krytykowac bo to zamach na czlowieka walczacego ze swoimi slabosciami z poprzedniego wieku gdy nie wiedzial co to kompiuter i chce sie zaliczac w poczet oryginalnosci bo tylko to co ludzka teka stworzone zasluguje na szacunek
LORdT jówT XD (2020.04.25)
@LORdT jówT XD - Glupku nie badz taki do przodu - sam komputer tego nie namaluje potrzebna jest inwencja tworcza i czlowiek musi wprowadzic daneI, i tez nie posadzi tych roslin, Einstein to taki uczony, ktory przewidzial, ze niedlugo wyrosnie pokolenie takich jak Ty I powiedzial. .. "boje sie dnia w, ktorym technologia zakloci interakcje miedzyludzkie. Wtedy swiat zyska pokolenie idiotow. Nie przywiazuj tej mysli do siebie, ale badz czujny.
Kpw (2020.04.25)
Prości ludzie bez wykształcenia kierunkowego to i efekty ich pracy proste.
(2020.04.26)
@Kpw - inwencja tworcza na poziomie epoki kamienia lupanego
(2020.04.26)
@Kpw - "Glupku nie badz taki do przodu "dobrze prosze pana, idz i skocz do wulkanu
Lord XD (2020.04.26)
Powrót do komentarzy