Wybrany wątek opinii
co za czasy że to robią jeszcze ręcznie, masakra
Do moderacji
Odpowiedz
5
17
Ty tłumoku pewnie nie wiesz jak trzyma się ołówek.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
co za roznica jaka technike sie stosuje skoro efekt jest ten sam, z drogiej strony jaki jest sens siedzenia pol dnia nad czyms co komputer odwali w sekunde skoro nie ma w tym glebszej intencji niz tylko wyrazenie kształtow ? no ale ktos machal olowkiem i sie narobil wiec nie mozna krytykowac bo to zamach na czlowieka walczacego ze swoimi slabosciami z poprzedniego wieku gdy nie wiedzial co to kompiuter i chce sie zaliczac w poczet oryginalnosci bo tylko to co ludzka teka stworzone zasluguje na szacunek
Do moderacji
Odpowiedz
0
6
@LORdT jówT XD - Glupku nie badz taki do przodu - sam komputer tego nie namaluje potrzebna jest inwencja tworcza i czlowiek musi wprowadzic daneI, i tez nie posadzi tych roslin, Einstein to taki uczony, ktory przewidzial, ze niedlugo wyrosnie pokolenie takich jak Ty I powiedzial. .. "boje sie dnia w, ktorym technologia zakloci interakcje miedzyludzkie. Wtedy swiat zyska pokolenie idiotow. Nie przywiazuj tej mysli do siebie, ale badz czujny.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
Prości ludzie bez wykształcenia kierunkowego to i efekty ich pracy proste.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Kpw - inwencja tworcza na poziomie epoki kamienia lupanego
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Kpw - "Glupku nie badz taki do przodu "dobrze prosze pana, idz i skocz do wulkanu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0