UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kicz i cepelia. Pojęcia ZZM nie ma o współczesnej zieleni miejskiej a coś takiego jak architektura krajobrazu to dla urzedasow z Eb czarna magia. A bratki też będą? Polecam wizytę w innych miastach gdzie ludzie wykształceni q temacie decydują o zieleni to doznacie szoku jak pięknie można skomponować roślinność z oświetleniem i małą architekturą. Takie kwiatki i ręcznie kredkami robione szkice to sobie możecie na działkach ROD sadzic a nie w centrum miasta.