UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rzeczywiście, to prawda, kolejna kasa poszła w błoto, ale nasz nierób Wróblewski tak lubi, szkoda że nie odpowiada z własnej kieszeni, jak choćby remont teraz mostu koło tortugi, wstyd i hańba


Anuluj