UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rzeczywiście, to prawda, kolejna kasa poszła w błoto, ale nasz nierób Wróblewski tak lubi, szkoda że nie odpowiada z własnej kieszeni, jak choćby remont teraz mostu koło tortugi, wstyd i hańba
rzeczywiście, to prawda, kolejna kasa poszła w błoto, ale nasz nierób Wróblewski tak lubi, szkoda że nie odpowiada z własnej kieszeni, jak choćby remont teraz mostu koło tortugi, wstyd i hańba