Wybrany wątek opinii

To efekt wprowadzenia obowiązkowej segregacji odpadów. Wielu deklaruje segregację, ale nie chce się im tego robić i wywalają potem śmieci w ustronnych miejscach, albo do śmietników na mieście. No i tak się kończy socjalizm. Dzięki tej ustawie śmieciowej miało być mniej śmieci, a jest więcej i to nie na wysypiskach, ale po rowach, lasach i na polach.
(2020.04.20)
efekt czego???? to jest efekt czyjegoś procesu "myślowego"
(2020.04.20)
Nie to efekt socjalizmu, bo za surowce wtórne powinni płacić pieniądze, tak jak płacą za butelki po piwie czy za puszki i złom, no i ktoś widział jakiś problem z puszkami i butelkami? Większość jest zbierana tak samo powinno być z innymi odpadami. Na Zachodzie tak jest. Wrzucasz do automatu i parę gorszy ci wyskakuje.
(2020.04.20)
Nie dzięki ustawie tylko dzięki patriotycznym januszom z elektoratu umiłowanej siły przewodniej i Adrianka. ..
GłębokaMyśl (2020.04.22)
Powrót do komentarzy