Wybrany wątek opinii
To efekt wprowadzenia obowiązkowej segregacji odpadów. Wielu deklaruje segregację, ale nie chce się im tego robić i wywalają potem śmieci w ustronnych miejscach, albo do śmietników na mieście. No i tak się kończy socjalizm. Dzięki tej ustawie śmieciowej miało być mniej śmieci, a jest więcej i to nie na wysypiskach, ale po rowach, lasach i na polach.
Do moderacji
Odpowiedz
41
6
efekt czego???? to jest efekt czyjegoś procesu "myślowego"
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Nie to efekt socjalizmu, bo za surowce wtórne powinni płacić pieniądze, tak jak płacą za butelki po piwie czy za puszki i złom, no i ktoś widział jakiś problem z puszkami i butelkami? Większość jest zbierana tak samo powinno być z innymi odpadami. Na Zachodzie tak jest. Wrzucasz do automatu i parę gorszy ci wyskakuje.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Nie dzięki ustawie tylko dzięki patriotycznym januszom z elektoratu umiłowanej siły przewodniej i Adrianka. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
0