UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie zgłaszać takie nielegalne śmietniska - ostatnio jakiś wyrzuca smieci koło garaży przy ul. Krakusa (wjazd od strony ul. Obrońców Pokoju- pierwszy szereg garaży)mimo że niedaleko stoi śmietnik !

MO

Anuluj