UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdzie zgłaszać takie nielegalne śmietniska - ostatnio jakiś wyrzuca smieci koło garaży przy ul. Krakusa (wjazd od strony ul. Obrońców Pokoju- pierwszy szereg garaży)mimo że niedaleko stoi śmietnik !
MO
Gdzie zgłaszać takie nielegalne śmietniska - ostatnio jakiś wyrzuca smieci koło garaży przy ul. Krakusa (wjazd od strony ul. Obrońców Pokoju- pierwszy szereg garaży)mimo że niedaleko stoi śmietnik !
MO