UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zobaczcie ile tu jady i polityki w komentarzach !!! Oczywiście nie ma się to nic do artykułu !!! Przestańcie deb. le wszędzie mieszać tą politykę i odp. .. cie się od kościoła !!! Nie chcesz iść do kościoła, jesteś niewierzący, to twoja sprawa i twój wybór, a reszcie, tym wierzącym, dajcie po prostu spokój niech sobie w spokoju pójdą się pomodlą. Czy barany musicie wpie. .. ać w to politykę??? Naprawdę ręce opadają !!!