152
12.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Mam nadzieje, że kiedys beda puste kościoły przez cały rok. Starczy tej ciemnoty i zabobonów odprawianych przez cwanych kawalerów z korporacji Watykan. Zabiezcie sobie ten katolicyzm, reformacje, Mekke i spie lajcie religianci ze swoimi głupimi bajkami. .
(2020.04.15)

info

0  
  0
z czego będę żył
pleban (2020.04.15)

info

0  
  0