A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mam nadzieje, że kiedys beda puste kościoły przez cały rok. Starczy tej ciemnoty i zabobonów odprawianych przez cwanych kawalerów z korporacji Watykan. Zabiezcie sobie ten katolicyzm, reformacje, Mekke i spie lajcie religianci ze swoimi głupimi bajkami. .
z czego będę żył