UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam nadzieje, że kiedys beda puste kościoły przez cały rok. Starczy tej ciemnoty i zabobonów odprawianych przez cwanych kawalerów z korporacji Watykan. Zabiezcie sobie ten katolicyzm, reformacje, Mekke i spie lajcie religianci ze swoimi głupimi bajkami. .