UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam nadzieje, że kiedys beda puste kościoły przez cały rok. Starczy tej ciemnoty i zabobonów odprawianych przez cwanych kawalerów z korporacji Watykan. Zabiezcie sobie ten katolicyzm, reformacje, Mekke i spie lajcie religianci ze swoimi głupimi bajkami. .