UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam nadzieje, że kiedys beda puste kościoły przez cały rok. Starczy tej ciemnoty i zabobonów odprawianych przez cwanych kawalerów z korporacji Watykan. Zabiezcie sobie ten katolicyzm, reformacje, Mekke i spie lajcie religianci ze swoimi głupimi bajkami. .


Anuluj