A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lokatorzy doczekali się remontu domu na koszt kierowcy.
Hehe ... A jaka ładna auto ładowarka yyy auto laweta taka żółta ;) pomysłowe :)
Nic się nie stalo, tylko kilka cegiel wylecialo. Wielka mi dziura. Zagipsuje sie i bedzie git. Nie robcie afery z malej dziurki.
Prosze zablokowac komętarze !!
Psycholem sam jestes
Zablokowac kometarze
Jeepa się wyklepie i będzie jak nowy
Z małej chmury ,duży deszcz ,się porobiło!
W Pasłęku Wielki Zabytkowy Mur, będą reperować, może znajdą pare cegieł w naddatku i się podzielą
Ludzie co wy za bzdury wypisujecie człowiek może walczy o życie. Każdemu takie coś może się przytrafić - kiedyś jechałem tamtędy i trudno nazwać ten odcinek drogą.