44
11.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lokatorzy doczekali się remontu domu na koszt kierowcy.
(2020.04.11)
Hehe ... A jaka ładna auto ładowarka yyy auto laweta taka żółta ;) pomysłowe :)
(2020.04.11)

info

6  
  0
Nic się nie stalo, tylko kilka cegiel wylecialo. Wielka mi dziura. Zagipsuje sie i bedzie git. Nie robcie afery z malej dziurki.
Korki (2020.04.11)
Prosze zablokowac komętarze !!
Z sąsiedztwa (2020.04.11)
Psycholem sam jestes
kolega (2020.04.11)
Zablokowac kometarze
Zzz (2020.04.11)

info

3  
  6
Jeepa się wyklepie i będzie jak nowy
Cudo (2020.04.11)

info

1  
  2
Z małej chmury ,duży deszcz ,się porobiło!
GrzmoT (2020.04.11)
W Pasłęku Wielki Zabytkowy Mur, będą reperować, może znajdą pare cegieł w naddatku i się podzielą
LeśnYDziad (2020.04.11)

info

5  
  1
Ludzie co wy za bzdury wypisujecie człowiek może walczy o życie. Każdemu takie coś może się przytrafić - kiedyś jechałem tamtędy i trudno nazwać ten odcinek drogą.
Marek elblag (2020.04.11)

info

7  
  5