UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie człowiek może walczy o życie. Każdemu takie coś może się przytrafić - kiedyś jechałem tamtędy i trudno nazwać ten odcinek drogą.

Marek elblag

Anuluj