A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten dom i przed wypadkiem nadawał się do wyburzenia. Zresztą trudno go nazwać domem raczej to stodoła albo chlew.
To wszystko to wina korona wirusa
W chlewie to twoja matka mieszka gamoniu :) a w stodole cie robila :) pozdrawiam
Może akurat ścigał przestępce;
Ale przyjeepał
Przestancie wypisywac te brednie dajcie chlopakowi spokój
On cierpi w szpitalu a wy takie bzdury wypisujecie szkoda znizac sie do waszego poziomu ponizej przecietnej
Ale wy wszyscy jesteście geniusze już od tego wszystkiego łby wam poryło cebulaki jak zwykle wszystko wiedzą co i jak a może zasłabł kierowca wy idioci
A gdzie laweta? Jakąś ładowarka odwozi pojazd, gdzie? Jakiś znajomy znajomego?
Gość i z czego zęby Strzeżysz doczekali sie remontu ?? A czy to ich ze ryjem czekają ????