44
11.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten dom i przed wypadkiem nadawał się do wyburzenia. Zresztą trudno go nazwać domem raczej to stodoła albo chlew.
Marek elblag (2020.04.11)
To wszystko to wina korona wirusa
ehhh (2020.04.11)

info

2  
  1
W chlewie to twoja matka mieszka gamoniu :) a w stodole cie robila :) pozdrawiam
Edek z krainy kredek (2020.04.11)
Może akurat ścigał przestępce;
(2020.04.11)

info

0  
  1
Ale przyjeepał
jezry (2020.04.11)

info

3  
  0
Przestancie wypisywac te brednie dajcie chlopakowi spokój
kolega (2020.04.11)
On cierpi w szpitalu a wy takie bzdury wypisujecie szkoda znizac sie do waszego poziomu ponizej przecietnej
Przyjaciel (2020.04.11)
Ale wy wszyscy jesteście geniusze już od tego wszystkiego łby wam poryło cebulaki jak zwykle wszystko wiedzą co i jak a może zasłabł kierowca wy idioci
Koniu (2020.04.12)

info

3  
  2
A gdzie laweta? Jakąś ładowarka odwozi pojazd, gdzie? Jakiś znajomy znajomego?
leo19 (2020.04.12)

info

1  
  1
Gość i z czego zęby Strzeżysz doczekali sie remontu ?? A czy to ich ze ryjem czekają ????
kolega (2020.04.12)