UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ortografii uczyli się w szkole TVP"- To pustaki raczej o Tobie świadczy źle !!! To ja już wolę czytać artykuł z błędami niż czytać takie komentarze jak tego głupka !!!


Anuluj