UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Ortografii uczyli się w szkole TVP"- To pustaki raczej o Tobie świadczy źle !!! To ja już wolę czytać artykuł z błędami niż czytać takie komentarze jak tego głupka !!!
"Ortografii uczyli się w szkole TVP"- To pustaki raczej o Tobie świadczy źle !!! To ja już wolę czytać artykuł z błędami niż czytać takie komentarze jak tego głupka !!!