UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czytając większość komentarzy można odnieść wrażenie że to miasto zamieszkują idioci ,więc zamiast pisać bzdury zajmijcie czymś co nie wymaga głębszego rozumowania
Ktośzpółnocy
Czytając większość komentarzy można odnieść wrażenie że to miasto zamieszkują idioci ,więc zamiast pisać bzdury zajmijcie czymś co nie wymaga głębszego rozumowania
Ktośzpółnocy