UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając większość komentarzy można odnieść wrażenie że to miasto zamieszkują idioci ,więc zamiast pisać bzdury zajmijcie czymś co nie wymaga głębszego rozumowania

Ktośzpółnocy

Anuluj