A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie chcę już tego drgającego rządu w Polsce!
Spłaszcz się sam i zacznij mysleć
@Gisc . Już Ci media głównego ścieku dis mocno mózg spłaszczyły.
Szanowni Państwo zaufajcie, że znam osobę dla której w czasie roku po śmierci i pogrzebie, życiową potrzebą było odwiedzenie bliskiej osoby na cmentarzu, żal patrzeć jak tacy ludzie cierpią. A pozatym, czemu jakiś sm czy policjant będzie ustalał co dla mnie jest potrzebą życiową?? Każdy przypadek jest inny.
I jak tu zarządzać państwem kiedy jeden obywatel jest mądrzejszy od drugiego. Nie da się. Czy doprawdy trudno zrozumieć, że zakazy to nie wymysl, ale potrzeba nadzwyczajnej chwili. A jeśli pojawi się choroba to "madrale" będą zebrać o respirator, którego może nie być, bo tak bywa i w bogatych krajach. Współczuję rządzącym w obecnej sytuacji, dobrze, że nie mają.czasu i głowy na czytanie idiotycznych komentarzy.I zaznaczam, że od zawsze jestem bezpartyjna i nie korzystam z 500 plus.
są artykuły, mówiące, że odwiedziny na cmentarzu można zaliczyć do posług religijnych. Pod zachowaniem rygoru 2 osób. Co za bałagan i gorliwość tych służb
@Beta19 - ale pisy popierasz, to starczy.
@John Bimberos - Durny pi. .. .
Dodam jeszcze, że mam grób męża na cmentarzu, ale odwiedzę go później. Przecież jeżeli wszyscy wpadniemy na ten sam pomysł to faktycznie zrobi.sie tłok. Czy to tak trudno pojąć?
jak byś miał dziecko na DĘBICY, to byś wiedział co znaczą święta bez niego