Wybrany wątek opinii

I jak tu zarządzać państwem kiedy jeden obywatel jest mądrzejszy od drugiego. Nie da się. Czy doprawdy trudno zrozumieć, że zakazy to nie wymysl, ale potrzeba nadzwyczajnej chwili. A jeśli pojawi się choroba to "madrale" będą zebrać o respirator, którego może nie być, bo tak bywa i w bogatych krajach. Współczuję rządzącym w obecnej sytuacji, dobrze, że nie mają.czasu i głowy na czytanie idiotycznych komentarzy.I zaznaczam, że od zawsze jestem bezpartyjna i nie korzystam z 500 plus.
Beta19 (2020.04.09)
@Beta19 - ale pisy popierasz, to starczy.
(2020.04.09)
Powrót do komentarzy