A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Karwasz Twarz Barabasz Krew Mnie Zalewa jak widzę tych wszystkich nierobów na kwarantannach .Ja Też chcem ,forsę za siedzenie na d.....
nie doszukujcie się ludzie już żadnej logiki w działaniach rządu bo tam od dawna chaos i nic więcej
Po wojnie wszystkie polityczne karaluchy znów powyłażą ze swoich dziur i dziarsko będą kłamać ku chwale kasy
Turystyczna pierwsza klasa
Halo tu Morfeusz
Gdzie jest NEO co nas uratuje? NEO kaczyszczyński
Przestańcie już tu wypisywać te bzdury o wakacjach na działkach...boli Was to...? To spełnienie Swój "obywatelski obowiązek" i doniesień odpowiednim służbom...
Jak za dawnych lat...
W sejmie
@Cogitans - Czemu jak za dawnych. .. Przez te wszystkie lata donosili i donoszą nadal. Z choinki sie zerwałeś?????
To nie kwestia strachu, a odpowiedzialności.