173
04.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Karwasz Twarz Barabasz Krew Mnie Zalewa jak widzę tych wszystkich nierobów na kwarantannach .Ja Też chcem ,forsę za siedzenie na d.....
KwarantannaPóźniejKarawana (2020.04.04)

info

7  
  6
nie doszukujcie się ludzie już żadnej logiki w działaniach rządu bo tam od dawna chaos i nic więcej
(2020.04.04)

info

16  
  6
Po wojnie wszystkie polityczne karaluchy znów powyłażą ze swoich dziur i dziarsko będą kłamać ku chwale kasy
(2020.04.04)

info

13  
  0
Turystyczna pierwsza klasa
ZespółMazowsze (2020.04.04)

info

3  
  0
Halo tu Morfeusz
HelloKitty (2020.04.04)
Gdzie jest NEO co nas uratuje? NEO kaczyszczyński
(2020.04.04)
Przestańcie już tu wypisywać te bzdury o wakacjach na działkach...boli Was to...? To spełnienie Swój "obywatelski obowiązek" i doniesień odpowiednim służbom... Jak za dawnych lat...
Cogitans (2020.04.04)
W sejmie
JarkaKot (2020.04.04)
@Cogitans - Czemu jak za dawnych. .. Przez te wszystkie lata donosili i donoszą nadal. Z choinki sie zerwałeś?????
(2020.04.04)
To nie kwestia strachu, a odpowiedzialności.
(2020.04.04)