UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cala sytuacja pandemii i wszystkie ograniczenia z tym zwiazane to stan wyjatkowy - to pewne. Zamykanie ludzi bez ogloszenia tego jest zwyczajnym nadużyciem.
Gosc
Cala sytuacja pandemii i wszystkie ograniczenia z tym zwiazane to stan wyjatkowy - to pewne. Zamykanie ludzi bez ogloszenia tego jest zwyczajnym nadużyciem.
Gosc