UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cala sytuacja pandemii i wszystkie ograniczenia z tym zwiazane to stan wyjatkowy - to pewne. Zamykanie ludzi bez ogloszenia tego jest zwyczajnym nadużyciem.

Gosc

Anuluj