UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie ma żadnego wirusa to mistyfikacja tresowanie, aby w przyszłości wami sterować będzie knebel i kula u nogi i też będziecie zadowoleni. nie chcę obrażać i przepraszam, ale macie mózgi, ale nie macie instrukcji obsługi i robią z wami co chcą.

ARESIAK1

Anuluj