UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie ma żadnego wirusa to mistyfikacja tresowanie, aby w przyszłości wami sterować będzie knebel i kula u nogi i też będziecie zadowoleni. nie chcę obrażać i przepraszam, ale macie mózgi, ale nie macie instrukcji obsługi i robią z wami co chcą.
ARESIAK1