A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Temat zauważony z łowienia nici. Jutro zasiadka straży na smętnych szarpakowców.
Ty Boris jonson bo ci kicha niedługo zmięknie..
Najbardziej podoba mi ontrola Dworców PKP i PKS, chyba mogą zrobić wyniki na podróżujàcych, niech sprawdzą jeszcze kościoły. Sorry, przecież w niedzielę dom pracy musieli by przyjść 😉
nieroby ze straży miejskiej tylko jeżdżą i nawet tyłka nie ruszą z auta, siedzą i jedzą kebaby, albo ostatnio siedziała sobie parka nierobów i wlepieni w telefony że świata nie widzieli
a ja pytam dlaczego nie można przejść mostem kolo tortugi? już drugi tydzień nic tam nie robią, tylko siedzą cały dzień w samochodzie, a ludzie muszą zasuwać na około!!! zabrana jest stara kostka, położone na środku nowe listwy drewniane i dalej cisza, rozstawili trzy puchy farby że niby coś robią, no śmiech na sali!
Straż Miejska w akcji. Toć to serce rośnie a koniec wirusa bliski !
Bardzo dobrze, że wydłużono godziny pracy może Straż miejska zawita na ul Sadową w porze wieczorowej około godziny 20:00 gdzie pomiędzy budynkami brak powietrza do oddychania. Wyjście z budynku w tych godzinach to katorga dla płuc, inhalacja trucizną z kominów po spalaniu foliowych butelek, płyt meblowych i podobnych śmieci jest nagminne, Kto to robi łatwo dojść nawet po sezonie grzewczym ponieważ syf w piecu utrzymuje się po spaleniu nawet jednej butelki przez półtora roku. Dlatego my mieszkańcy prosimy Straż Miejską o pomoc w walce z podobnym wirusem serwowanym nam przez sąsiadów.
Wczoraj widział ich samochód stał sobie leciutko schowany w kształtach , w środku jeden spał a drugi chyba sobie w rozporku coś grzebał chyba , morze na coś się czajniki.
Bardziej lamusy raczej....