20
30.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widzę, że nie wszystkim jeszcze histeria spowodowana wymyślonym kutawirusem spustoszyła szare komórki. Twój komentarz pokazuje, że są jeszcze ludzie trzeźwo myślący!!!
wesoly wirus (2020.03.30)
Temat zauważony z łowienia nici. Jutro zasiadka straży na smętnych szarpakowców.
Bujaj się (2020.03.30)
Ty Boris jonson bo ci kicha niedługo zmięknie..
(2020.03.30)
Najbardziej podoba mi ontrola Dworców PKP i PKS, chyba mogą zrobić wyniki na podróżujàcych, niech sprawdzą jeszcze kościoły. Sorry, przecież w niedzielę dom pracy musieli by przyjść 😉
Ieosan (2020.03.30)

info

2  
  0
nieroby ze straży miejskiej tylko jeżdżą i nawet tyłka nie ruszą z auta, siedzą i jedzą kebaby, albo ostatnio siedziała sobie parka nierobów i wlepieni w telefony że świata nie widzieli
(2020.03.31)

info

1  
  1
a ja pytam dlaczego nie można przejść mostem kolo tortugi? już drugi tydzień nic tam nie robią, tylko siedzą cały dzień w samochodzie, a ludzie muszą zasuwać na około!!! zabrana jest stara kostka, położone na środku nowe listwy drewniane i dalej cisza, rozstawili trzy puchy farby że niby coś robią, no śmiech na sali!
(2020.03.31)

info

5  
  0
Straż Miejska w akcji. Toć to serce rośnie a koniec wirusa bliski !
(2020.03.31)

info

1  
  0
Bardzo dobrze, że wydłużono godziny pracy może Straż miejska zawita na ul Sadową w porze wieczorowej około godziny 20:00 gdzie pomiędzy budynkami brak powietrza do oddychania. Wyjście z budynku w tych godzinach to katorga dla płuc, inhalacja trucizną z kominów po spalaniu foliowych butelek, płyt meblowych i podobnych śmieci jest nagminne, Kto to robi łatwo dojść nawet po sezonie grzewczym ponieważ syf w piecu utrzymuje się po spaleniu nawet jednej butelki przez półtora roku. Dlatego my mieszkańcy prosimy Straż Miejską o pomoc w walce z podobnym wirusem serwowanym nam przez sąsiadów.
mieszkaniec Sadowej (2020.04.01)

info

0  
  0
Wczoraj widział ich samochód stał sobie leciutko schowany w kształtach , w środku jeden spał a drugi chyba sobie w rozporku coś grzebał chyba , morze na coś się czajniki.
Gestum (2020.04.01)

info

1  
  0
Bardziej lamusy raczej....
(2020.04.06)