UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nieroby ze straży miejskiej tylko jeżdżą i nawet tyłka nie ruszą z auta, siedzą i jedzą kebaby, albo ostatnio siedziała sobie parka nierobów i wlepieni w telefony że świata nie widzieli
nieroby ze straży miejskiej tylko jeżdżą i nawet tyłka nie ruszą z auta, siedzą i jedzą kebaby, albo ostatnio siedziała sobie parka nierobów i wlepieni w telefony że świata nie widzieli