UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nieroby ze straży miejskiej tylko jeżdżą i nawet tyłka nie ruszą z auta, siedzą i jedzą kebaby, albo ostatnio siedziała sobie parka nierobów i wlepieni w telefony że świata nie widzieli


Anuluj