UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a ja pytam dlaczego nie można przejść mostem kolo tortugi? już drugi tydzień nic tam nie robią, tylko siedzą cały dzień w samochodzie, a ludzie muszą zasuwać na około!!! zabrana jest stara kostka, położone na środku nowe listwy drewniane i dalej cisza, rozstawili trzy puchy farby że niby coś robią, no śmiech na sali!